054-7512730
אירינה דלח
אומנות יוצרת - להפעיל את הראש דרך הידיים
אודות "RedCat אומנות החרוז"
"RedCat אומנות החרוז" היא עסק הדוגל בפשטות החיים הטבעיים – חיים בהם האנשים מיצרים לעצמם, תוך כדי הבעת יצירתיות ושימור הסביבה. שימור סביבה יעיל מתחיל בצרכנות נבונה וצרכנות נבונה מתחילה ביצירת חפצים של שימוש יומיומי אישיים או עבור הבית, במקום לרוץ לקנות.
"RedCat אומנות החרוז" מציעה סדנאות והפעלות של מלאכות יד במטרה להחזיר לכל אחד את האהבה לאמנויות הוותיקות  ואת הגאווה לעבודת כפיים.
העסק מציעה 12 מלאכות יד מכל העולם, כאשר כלם נבחרו כך שהחומרים הנדרשים מתאימים לכל כיס והציוד הנדרש, נמצא בכל בית. כדי להישאר נאמנים לעיקרון הצרכנות הנכונה, המלאכות נלמדות דרך פרויקטים נדרשים בבית כגון: תחתית לסיר חם, מחזיקי מפתחות, סימניות, כלי אחסון, ימנים אישיים, חגורה, סרט לשיער, נרתיק ועוד.
מלאכות היד הנלמדות הן: מקרמה, אריגה בנול, סריגה במסרגה אחת, סריגה בשני מסרגות, טמארי (ריקמה על כדור מיפן), ריקמה, סלסולי נייר (paper quilling), דקופאז', מקלות נייר, אוריגמי, צריבת זכוכית ועיסת מלח.
ההפעלות מתאימות לקבוצות גדולות או קטנות, לימי הולדת, ערבי נשים, בת מצווה, חדרי מורים, מסיבות רווקות, מסיבות גיוס וסתם כי בא ללמוד משהוא שימושי. הפרויקטים נבחרים לפי גיל, מגיל 10 ומעלה, כל עוד יכולים עוד הידיים והעיניים מתמודדים עם חפצים קטנים. ניתן להזמין את הסדנה לבית הלקוח או לעולם אירועים.
הסדנאות בעלות אופי זהה, מתקיימות כחוגי בית, בכל רחבי הארץ – צפונה מראש העין ודרומה מאשדוד יש תוספת מחיר. ישנן סדנאות חד פעמיות – להתנסות; סדנאות בסדרות – 4, 6 או 10 מפגשים, במלאכות שונות, ברמות ידע שונות; סדנאות שנתיות – במשך שנת הלימודים, כל חודש מלאכה אחרת, כאשר בכל מלאכה יש לפחות 2 פרויקטים.
אודות אירינה דלח
שמי אירינה דלח, בת 44, נשואה באושר ליעקב ואם ל-3 ילדים תוססים ומוכשרים: שיר נעמי בת 12 ומיטל ורון בני 10 וחצי.
בכיתה ב' החלטתי שאני אהיה ביולוגית כשאהיה גדולה, ובכיתה ח' כששמעתי לראשונה מה זה גנטיקה, החלטתי שזה יהיה המקצוע שלי.
כך למדתי 5 שנים באוניברסיטה העברית בירושלים, ואחרי הסבה מקצועית לתכנון מחשבים, הגעתי להתמקצע בביואינפורמטיקה: תכנון מחשבים לעבודה עם נתונים ביולוגיים.
אחרי 17 שנה של חוסר שביעות רצון עם ההישגים שלי, עם העבודה שלי, עם האנשים שאני עובדת אתם הבנתי שהבעיה היא לא אצל הבוס: הבנתי ש-17 שנה אני עובדת כדי להגשים חלום של בת 7, שהוא לא החלום שלי. עצרתי כדי לשאול את עצמי: מה אני רוצה לעשות בחיים שלי? מה אני רוצה להיות היום?
ראיתי שבכל החיים שלי, מגיל 3 ומעלה, דבר אחד שלא השתנה היה האהבה שלי למלאכות יד והנחיצות שלי לעסוק בזה ולו כתחביב.
באותה תקופה הייתי בשנה השנייה של לימוד עיצוב תכשיטים. חברות וקרובות משפחה התחילו לקנות ולהזמין אצלי תכשיטים לעצמן ולחברות שלהן.
כך בחרתי להקים עסק של תכשיטנות, אבל זה לא היה מספיק ושאלה מזדמנת של חברה הבהירה לי שאני מכירה יותר מ-15 מלאכות יד. החלטתי להדריך 12 מהם, שנבחרו לייצג מקומות שונים בכל העולם, להיות ידידותיים לסביבה ונגישים מבחינת מחיר, חומרים וציוד לכל אחד.
 
טלפון:  054-7512730  |   דוא"ל:  redcatartbeads@gmail.com  |  כתובת: מזכרת בתיה